צעצועי תוכים

צעצועי תוכים

בגלל העניין הרבה שיש לד"ר שלומית לוי בתהליך החשיבה של התוכי, ובגלל ההבנה שחלק גדול מאד מהפרעות ההתנהגותיות שלו נובעות מאורח חייו, אנחנו מייבאים צעצועי חשיבה מיוחדים. זה המקום היחיד בארץ בו ניתן למצוא צעצועים אלו. חלקם הגדול הינו צעצועי חשיבה וחיפוש מזון. התוכי לומד לפתוח את הצעצוע כדי להוציא פריטי מזון שהוחבאו בתוכו.

מחקרים מוכיחים שתוכי  מעדיף להוציא מזון שהוחבא- מאשר לגשת לאותו מזון המונח בצלחת הרגילה שלו.חלק מהצעצועים הינם צעצועים מתכלים. התוכי אמור להשתמש במקור.
במקום להרוס את הבית או לתלוש נוצות, תנו לו לפרק צעצוע.
הצעצועים העשויים מעור – הינם לא מעובד ולא צבוע, רובם מורכבים בעבודת יד.
מידע נוסף על הצעצועים וחשיבותם – בעמוד המאמרים שבאתר.
ניתן להקליק על רוב התמונות להגדלה.
אנו שולחים צעצועים לכל הארץ.

משלוח בארץ חינם בקנייה מעל 250 ש"ח

לרכישה יש לפנות במייל או בטלפון.

מאסטר-מינד (צעצוע לב ירוק)

צעצוע חיפוש מזון מתקדם. הצעצוע מעודד את התוכי לחפש מזון אהוב תוך כדי פעילות מהנה. אתם- מחביאים פריט מזון קטן בתוך כל אחד מהקונוסים השקופים. התוכי כבר ילמד איך לשחרר אותם ע"י דחיפתם במסילה שלאורך צורת הלב, עד שהם מגיעים לקצה העליון ושם הצעצוע נופל לחיק התוכי. (הקליקו על התמונה להגדלה) חזר למלאי לאחר בקשות חוזרות ונשנות שלכם!

165 ש"ח

PORCUPINE MED

מצוין לתולשי נוצות. ניתן להחביא מזון בגליל ולתת לתוכי לחפשו. שילוב של צעצוע לעיסה לצעצוע חיפוש מזון. (הקליקו על התמונה להגדלה) אזל באופן זמני

145 ש"ח

קופסת אוצרות

התוכי עסוק בהוצאת הקוביות מהקופסה. צעצוע המפתח הן את האינטיליגנציה והן את הכושר המכני של התוכי. הקופסה עשויה מחומר עמיד במיוחד. מימדים: 12x8x7ס"מ (הקליקו על התמונה להגדלה)

185 ש"ח

מחזיק מפתחות לבעלי ג'אקו

מחזיק מפתחות לבעלי ג'אקו (זה אינו צעצוע!)

20 ש"ח

חללית

צעצוע חדש! צעצוע חיפוש מזון בו התוכי צריך להטות את הצעצוע כלפי מטה כדי שיוכל להוציא את פרטי המזון. יחסית קל להפעה, מצויין לתוכים שאינם רגילים לחפש את מזונם ומלמד אותם לעבוד עם צעצועים. אורך ה"חללית"- כ16 ס"מ, רוחב- כ 14 ס"מ עובי : כ3 ס"מ (הקליקו על התמונה להגדלה)

130 ש"ח

קפיצי

  • צעצוע חדש! המזון נמצא בחלק העליון, כדי להגיע אליו התוכי צריך למשוך ברגל אחת את החבל התחתון ולהמשיך ולהחזיק אותו בזמן שהוא שולף את המזון מהקופסה. אורך: כ 16 ס"מ , לא כולל שרשרת תליה וחוט למשיכה. (הקליקו על התמונה להגדלה)

165 ש"ח

קופסת האכלה לתוכים קטנים

אחד מהצעצועים היחידים לחיפוש מזון המיועד לתוכים קטנים (תוכונים, קוקטילים). ניתן להשתמש כמו שהוא- אבל מומלץ להשחיל את שרוול הקרטון המצורף על המתקו ולחורר אותו כדי לחשוף את האוכל. התוכי חייב ללעוס דרך הקרטון כדי להגיע למזון . בצילום יש מתקן ללא כיסוי (מימין) ומתקן מכוסה בקרטון שמגיע עם הצעצוע

היה 130 ש"ח, עכשיו 95 ש"ח לתקופה מוגבלת!!

צעצוע מגרות כחולות

צעצוע מקסים: החביאו שקד או אגוז קטן ב"קומה העליונה " (נפתחת בסיבוב קל) . התוכי מושך במגרה הכחולה והשקד נופל "קומה" ועוד אחת, ועוד אחת…עד שהבוטן או השקד מגיעים ל"קומת הקרקע " ושם התוכי יכול פשוט להוציא בקלות ולאכול. מגיע לו…

165 ש"ח

קפיצי

צעצוע חדש! המזון נמצא בחלק העליון, כדי להגיע אליו התוכי צריך למשוך ברגל אחת את החבל התחתון ולהמשיך ולהחזיק אותו בזמן שהוא שולף את המזון מהקופסה. אורך: כ 16 ס"מ , לא כולל שרשרת תליה וחוט למשיכה. (הקליקו על התמונה להגדלה)

140 ש"ח

טחנת רוח

אחד הצעצועים המאתגרים ביותר. הבעלים משחרר את הבורג העליון ושם לדוגמה בוטן או גרעין בקומה העליונה. (ומבריג היטב את הבורג בחזרה). התוכי חייב לסובב את הגלגל התחתון שמסובב בתורו את "המדחפים" הירוקים שבפנים. כשהמדחפים זזים הם משחררים כמויות מזון קטנות שמגיעות כל פעם לקומה נמוכה יותר, עד שמגיע למגש התחתון, שם התוכי יכול לאכול אותו. אתגר מרתק לתוכי נבון!! אחד הצעצועים הכי מוצלחים שלנו. הקליקו על התמונה להגדלה הגיעו מלאי חדש!! צעצוע זה נמכר במהירות בד"כ!

185 ש"ח

גלגל מזונות ירוק

אתם מחביאים מזונות שונים בכל תא והתוכי צריך לסובב את הגלגל ולשלוף מתוכו חלקי מזון. צעצוע כזה יכול להעסיק את התוכי שעות ארוכות. אחד הצעצועים המוצלחים שלנו!

185 ש"ח

  • FOOD TUMBLER

צעצוע חיפוש מזון בדרגת קושי בינונית. התוכי צריך לסובב אותו ולשלוף חלקי מזון. אם התוכי שלכם כבר מכיר צעצועים "סטנדרטיים" זה הזמן לשדרג אותו לצעצוע חשיבה מהדור הבא. מורכב, מעניין- ולא מתסכל!

135 ש"ח

כדור עם פעמון

כמה פשוט ככה גאוני. . ניתן לפתוח בקלות את הכדור (בתנועת הברגה) כדי להוסיף אגוזיים, שקדים ואפילו חרוזים צבעוניים. קל לשימוש ועדיין מאד אטרקטיבי ומשעשע את התוכי. ככל שתהיו יצירתיים ותשנו את תוכן הכדור כך ירבו שעות העניין של התוכי בו. הצעצוע מתנדנד על שרשרת ובתוכו פעמון.

120 ש"ח

קופסת "בוטן"

צעצוע מאד עמיד העשוי מפלסטיק עמיד בפני כדורים. מלאו את הצעצוע בחומרים שאינם חומרי מאכל (ניירות צבעוניים, חרוזים, וכולי) ובפריטי מזון- ושלחו את התוכי לעבודה. ניתן לפתוח בעזרת מברק פיליפס כדי לנקות להחליף תכולה.

150 ש"ח

קרוסלה

הצעצוע מחובר לפינת הכלוב והתוכי מסובב אותו על צירו. יש לו 4 פתחים שנפתחים במגוון אפשרויות. צעצוע חיפוש מזון חדש ומרתק.

165 ש"ח

צעצוע 3 מגרות שקופות

שלוש מגרות שקופות, אתם שמים בכל אחת משהו אחר והתוכי "עובד" כדי להוציא . כל מגרה נפתחת לכוון אחר. ולמטה- שרוך עור, להגדיל את התענוג של התוכי.

165 ש"ח

טבע כיף

צעצוע שכולו טבעי, מגוון של קוביות עץ, אבן גיר, קליפת אגוז קוקוס, במבוק וצדפה. . וכול הטוב הזה תלוי על חבל ומספק שעות של לעיסה ותענוג לתוכי. צעצוע שרק הבאנו וכמעט אזל. מעולה!

185 ש"ח